Як зробити ідеальний денний макіяж

Як зробити ідеальний денний макіяж

Якій дівчині не до вподоби коштовне каміння?! Але жодній з нас не прийде на думку носити їх не ограненими, бо саме огранка надає камінню такий бажаний блиск та красоту. Так чому ж не надати потрібного ограновування й нашій прекрасній зовнішності? І допомагає нам в цьому правильний денний макіяж, який зберігаючи природність, робить нас довершеними. Тому він такий затребуваний серед нас, дівчат.

Як правильно наносити макіяж

 1. Очищення

Тож почнемо. Перед початком макіяжу ми завжди очищуємо шкіру обличчя. Це необхідно, щоб часточки бруду та пилу, що залишилися на шкірі та під макіяжем не викликали подразнення або запалення. Тому ми ретельно очищуємо обличчя двохфазною рідиною для зняття макіяжу і після цього протираємо його водою, або тоніком.

 1. База під макіяж

Ми рекомендуємо завжди використовувати базу під макіяж. З її допомогою тональна основа буде краще «триматися» на шкірі та рівномірно розподілятися по ній, не даючи тональній основі вбиратися в шкіру. Існують різноманітні бази під макіяж, які поділяються за властивостями. Зволожуючі, бази, які матують, корегуючі, освітлюючі, звужуючі пори та інші. Необхідно підбирати базу, спираючись на особливості вашої шкіри. Наприклад, для сухої шкіри не можна використовувати базу, яка матує, бо вона зробить шкіру ще більш сухою. В цьому випадку, необхідно використовувати зволожуючу.

Primer Water

На очищену шкіру ми будемо наносити Primer Water від smashbox. Розпилюємо її на шкіру обличчя на відстані приблизно 20-30 см від нього, зверху вниз. Вона дрібними крапельками лягає на шкіру, при цьому, злегка її підматовує.

 1. Тональна основа

Для денного макіяжу ми будемо використовувати легкий тон на водній основі Locean Water Drop BB Cream.

Тональна основа Locean

Наносимо його плоским натуральним пензлем. Тон добре розтягується по обличчю та на підготовлену шкіру лягає тонким, рівним шаром.

 1. Консилер

На область під очі наносимо консилер від MAC. Він дуже стійкий та швидко застигає, на ньому тіні лежать ідеально. Коректор буде служити базою під тіні, щоб вони трималися довше та краще. Є в ньому тільки один нюанс – занадто темні кола під очима будуть просвічуватися й нам прийдеться додати щось помаранчеве або жовте для нейтралізації фіолетового кольору. У цьому випадку, краще використовувати коректор фірми MAKE UP ATELIER PARIS.

 Консилер MAC

Далі беремо залишки тону та розтушовуємо, особливо у лінію росту волосся, заходимо на вуха, шию, щоб не було різких переходів.

 1. Пудра

Після, припудрюємо усе лице прозорою рисовою пудрою PAESE. Вона за своєю структурою біла, а після нанесення, підлаштовується під колір обличчя.

Пудра Paese

Пудра служить виключно для фіксації тональної основи, та робить шкіру більш матовою. ЇЇ не повинно бути видно на обличчі.

 1. Скуловий коректор

Тепер пензлем, яким розтушовували тон, ми наносимо скуловий коректор The Balm BALM DESERT, виділяючи усі зони - западини на обличчі.

Скуловий коректор Balm Derset

У нашої моделі обличчя хочеться трохи візуально звузити, тому наносимо на підскулову западину, згладжуємо кути нижньої щелепи, залишками проходимо скроневу западину и злегка-злегка затемнюємо кінчик носа.

 1. Хайлайтер

Тепер будемо наносити хайлайтер The Balm MARY-LOU MANIZER на виступаючі частини обличчя. Напрямок нанесення вертикально-діагональний, ні в якому разі, ні горизонтальний, щоб візуально не розширити обличчя. Наносимо вигладжуючими рухами. В нашому випадку, у моделі сильно виступає ніс та лоб, тому ми їх не хайлайтерім, а наносимо тільки на скули, під бровою та під губою.

Хайлайтер The Balm Mary Lou

Зони відблиску ми проробляємо тінями MAKE UP ATELIER PARIS № 061 та кладемо їх також над губою.

 1. Тіні

На рухоме повіко наносимо тіні ANASTASIA BEVERLY HILLSE палітра Soft Glam колір VERMEER, що робить око більш розкритим. І на зовнішню межу першого кольору ми викладаємо колір PRIMAVERA з тієї ж палітри. Широким плоским пензлем, краще натуральним.

Палітра тіней Anastasia Beverly Hills

На нерухоме повіко наносимо колір BURNT ORANGE круглим широким пензлем за орбітальною лінією, по кісточці. Потім беремо пензель круглий меншого діаметру й наносимо у саму складочку, таким чином поглиблюючи її.

AnastasiaBeverlyHills

Тепер цим же пензлем беремо найтемніший колір в палітрі CYPRUS UMBER та наносимо на відкрите око, від лінії нижніх вій, заходячи у них, подовжуємо лінію до того кольору, який вже побудований. І заходимо знову на глибину складочки. Таким самим чином робимо і з іншої сторони.

Anastasia Beverly Hills

Тепер повертаємося до широкого пензля й по зовнішній межі кольором BURNT ORANGE, протушовуємо попередній колір. Після цього плоским пензлем найтемніший колір CYPRUS UMBER кладемо на зовнішній кут ока.

Anastasia Beverly Hills

Беремо колір ANTIQUE BRONZE та робимо перехід. На внутрішній кут ока ми кладемо спочатку найсвітліший колір TEMPERA на верхнє та нижнє повіко, а потім цей колір перекриваємо кольором VERMEER.

Anastasia Beverly Hills

У нашої моделі зелені очі, тому на низ нижнього повіка ми покладемо світло-оливковий відтінок GOLDEN OCHRE. А після цього найтемнішим кольором CYPRUS UMBER у віях промальовуємо тонку стрілку.

Anastasia Beverly Hills

Якщо злегка осипалися тіні, то їх можна змахнути пензлем із залишками пудри.

 1. Олівець для брів

Тепер ми беремо олівець для брів та натурально промальовуємо брови. Після цього зачісуємо їх гелем для брів.

Brovy

 1. Туш

Завершуємо макіяж очей тушшю PAESE Adore Volume, спочатку профарбовуючи нижні вії, а потім верхні.

Tush Paese

 1. Помада

Для губ ми будемо використовувати стійку помаду The Balm MEET MATTE HUGHES Committed натурального кольору.

MEET MATTE HUGHES Committed

Але для того, щоб вона не виглядала жорстко і насичено, ми будемо її наносити без контуру олівцем та й без чіткого контуру взагалі. Для того, щоб збільшити візуально об'єм та губи не втрачали вологу, покладемо на центр бальзам CARMEX.

CARMEX

Тепер, панянки, застосовуючи на практиці усе вищезазначене, робимо ідеальний денний макіяж та йдемо прикрашати собою світ.

Before and After

Читати далі

Як визначити свій кольоротип

Як вибрати кисті для макіяжу

Задати запитання

Введіть своє ім’я, електронну адресу, ваше запитання та натисніть Відправити

Ми в Instagram