Скульптурування обличчя. Ігри світла і тіні

Ми, дівчата, часто дуже критично відносимося до своєї зовнішності: і волосся негарного кольору, і ніс не такий як бажалося, і витонченості не достатньо. І якщо з кольором волосся все вирішується досить просто, що робити з розмірами носа, невиразними скулами або недосконалим овалом обличчя незрозуміло. І тоді на допомогу приходять візажисти, які за допомогою косметики і пензлів буквально виліплюють ідеальне обличчя.

Скульптурування обличчя, або як візажисти кажуть, світо тіньова корекція – це надання обличчю рельєфу. За допомогою його створюємо візуальний ефект «перебудови» овалу обличчя: кругле можна звузити, зменшувати ніс, виділити скули, прибрати гостре підборіддя.

А головним є один принцип: все темне візуально зменшує і звужує, світле збільшує і надає об'єму.

На очищену шкіру нанесіть основу, яка підходить вашій шкірі. Так як шкіра у моделі є жирною і досить пористою використовуємо Smashbox PHOTO FINISH PRIMER. Ця база добре матує обличчя, закриває пори і відповідно вирівнює рельєф обличчя.

Потім накладаємо тон. Вибираємо достатньо щільний , щоб покрити колірні недоліки обличчя, почервоніння і дрібні прищички. Будемо використовувати тональну основу MAKE UP ATELIER, водонепроникну і досить легку, щоб відповідала кольору обличчя моделі.

Щоб зробити тон більш пластичним, додамо кілька крапель олії Smashbox PHOTO FINISH PRIMER OIL. Це полегшує нанесення й розподілення його на поверхні шкіри обличчя, але при цьому він не втрачає своєї покриваючої здатності. На фото видно, що тон дуже добре вирівняв колір, але, тим не менш, явні почервоніння все ще видно.

Для того, щоб скульптура обличчя краще читалася потрібно убрати їх також. Для цього використовуємо гелеву тональну основу від MAKE UP ATELIER. Перевагою цієї основи є те, що в той час доки вона знаходиться в банці зберігає свою пластичність, а при взаємодії з повітрям вона застигає на обличчя дуже тонкою плівкою. Відповідно вже не боїться вологи або дотику, і саме тому вона має як щільність перекриття, так і тонкість нанесення. Після нанесення основи обов'язково припудрюємо обличчя рисовою пудрою PAESE.

Для брів будемо використовувати тіні. У моделі світлі брови, тому тонким скошеним пензлем робимо обриси , а потім наповнюємо їх м'яким кольором. Щоб надати образу легкість, слід намітити чітку границю на бровах внизу, а зверху будемо вичісувати брови, щоб образ мав деяку раскованість, фіксуємо стайлером для брів. Скошеним широким пензлем і світлим тоном підчищаємо форму брів.

Для природного моделювання обличчя будемо використовувати спочатку кремові текстури, а потім закріпимо їх іншими засобами. Тому будемо використовувати стік від MAKE UP ATELIER колір 8Y та синтетичний пензель. З цим засобом окреслемо всі западини на обличчі моделі: підскулову, вісочну. Напівпрозорим кольором моделюємо ніс і проходимо по нижній частині обличчя для того, щоб зробити його більш витонченим, а також проходимо по межі волосся, щоб злегка зменшити лоб.

Для нейтралізації синього під очима будемо використовувати консилер від MAC.

Невеликим синтетичним пензлем набираємо рідкий хайлайтер MARY-DEW MANIZER theBalm та наносимо його на ділянки об'єму. Для того, щоб візуально витянути обличчя, хайлайтер будемо наносити по діагоналі і трохи тягнути до скронь. Також застосуємо його на області під бровами і над верхньою губою. Не застосовуємо на лобі, так як у моделі він трохи великуватий. На яблучка щок застосовуємо світло-рожеві перлинні рум'яна MAKE UP ATELIER для аерографа.

Для макіяжу очей будемо використовувати палітру Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance. Перший колір, який використовуємо – це VERMEER, світло-рожевий перлинний відтінок, який буде наноситися на внутрішній кут ока плоскою широкою кисточкою з соболиним ворсом. Маленьким бочонком найтемніший колір палітри накладаємо на зовнішній куточок ока і відразу ж розтушовуємо для того, щоб отримати легку димку. На межу розтушування цим же бочонком наносимо колір ANTIQUE BRONZE і ще раз добре розтушовуємо попередній колір. На яблучко ока наносимо колір BUON FRESCO, а під брови кладемо найсвітліший відтінок – TEMPERA.

Насичено-рожевим олівцем від ALEXA колір L10 промальовуємо форму губ і розтушовуємо контур до центру. А по центру губ кладемо бальзам CARMEX.

І закінчимо образ стрілкою гелевим олівцем для очей від MAKE UP ATELIER . Невеликим круглим пензлем доводимо розтушування по нижньому повіку до внутрішнього кута ока кольором WARM TAUPE.

Після цього знову припудрюємо обличчя. Потім беремо бронзер BALM DESERT theBalm та хайлайтер MARY-LOU MANIZER theBalm й вуальними рухами закріплюємо жирну корекцію сухими продуктами.

Окрашуємо нижні вії тушшю від PAESE.

На фото видно, що, завдяки контурінгу обличчя, було злегка перебудовано овал, форма обличчя стала більш рельєфною і більш вишуканою.

Ось так ігри світла і тіні з належним чином розставленими акцентами дозволяють нам досягти настільки бажаної досконалості і задовольнити нашу внутрішню богиню.

Читати далі

Як визначити свій кольоротип

Як зробити ідеальний денний макіяж

Як вибрати кисті для макіяжу

База під макіяж. Що це за диво-засіб та як його вибрати