Як вибрати кисті для макіяжу до особистої косметички

Нас завжди вражає величезна кількість кистей, яку візажисти використовують при створенні чудового макіяжу. Але невже кожній дівчині потрібно мати таку їх кількість, щоб зробити ідеальний макіяж? А ось і ні. Існує необхідний мінімальний набір кистей для створення макіяжу. Головне пам'ятати, що вони повинні бути дуже якісними і придатними для нанесення обраного виду косметики. Ми вирішили поділитися тонкощами створення такого особистого набору.

Які кисті необхідні для макіяжу

Основний універсальний набір кистей включає в себе:

Як зберігати кисті для макіяжу

Тепер давайте поговоримо про догляд за цими «чарівними паличками». Для того, щоб кисті служили довго, вони потребують певного догляду та дотримання правил зберігання. Кисті не повинні лежати в косметиці з усіма іншими продуктами. Ідеально, якщо вони зберігаються окремо у чохлі – це більш гігієнічно, тому що не буде контакту з баночками та тюбиками, які ми беремо в руки або можемо класти на різні предмети.

Як мити кисті для макіяжу

Кисті, якими наносять жирні продукти, такі як тональні основи, підводки для очей, кремові тіні, губні помади, консилери під очи, є відмінним ґрунтом для бактерій, які можуть спровокувати висипання на шкірі. Тому, їх слід мити частіше, використовуючи миючі засоби і ретельно промиваючи під теплою водою. Синтетичні кисті можна мити за допомогою засобу для миття посуду, а решту з господарським милом, дитячим милом або шампунем, оскільки вони містять менш різних домішок.

Після миття, кисть повинна бути витерта сухим рушником і прийняти початкову форму. А потім просушена не менше восьми годин у горизонтальному положенні.

Якщо ви користуєтеся кистью щодня, вам потрібно її мити принаймні раз на місяць.

Як чистити кисті для макіяжу

Як експрес-очищення можна використовувати вологі серветки і ручні дезінфектори. Наявність спирту в таких рідинах допоможе також швидше просушити кисті.


Правильно підібрані кисті будуть відмінними помічниками у створенні ідеального макіяжу, а правильний догляд і зберігання дозволять вам використовувати їх протягом тривалого часу.

Читати далі

Як визначити свій кольоротип

Як зробити ідеальний денний макіяж

Задати запитання

Введіть своє ім’я, електронну адресу, ваше запитання та натисніть Відправити

Ми в Instagram