Курс макіяжу "Сам собі візажист"

Теорія і практика створення краси

Багато дівчат мріють навчитися робити бездоганний макіяж, щоб відчути себе богинею кожен день. І тепер можна знайти багато статей і відео, які навчають цього. Для декого їх достатньо. Але для того, щоб зробити правильний макіяж, який дійсно розкриває всю індивідуальність вашої зовнішності, вам все-таки потрібна допомога професіонала, який має знання про будову і пропорції обличчя, кольоротипах та багато іншого, а також поліруванням своїх знань на практиці, зібрав цілу колекцію дрібних секретів, які допомагають домогтися ідеального результату.

Тому ми вирішили надати унікальну можливість отримати не тільки необхідні теоретичні знання, а й опрацювати їх на практиці за підтримки професіонала. Супроводжувати в цьому захоплюючому процесі Вас буде викладач й професійний візажист з більш ніж 10-річним досвідом, який має міжнародні сертифікати, і який буде не тільки вчити всім правилам, тонкощам та секретам макіяжу, а й ділитися "фішками", накопиченими протягом багатьох років професійної практики.

Ми не будемо обіцяти, що після проходження курсу ви відразу станете професійним візажистом і зможете заробляти, пропонуючи свої послуги. Але точно обіцяємо, що Ви дізнаєтеся, який макіяж буде правильним для вас, враховуючи пропорції і особливості вашого обличчя, послідовність нанесення косметики, як побудувати форму очей, брів, губ і більше. А також втілити все це на практиці за допомогою нашого викладача.

Ми не будемо запевняти, що, якщо у вас є певний набір високоякісної косметики, Ви завжди будете приголомшуючими. Але ми впевнені, що ми навчимо вас вибирати декоративну косметику, придатну для вас, а також вибирати пензлі та інші необхідні для нанесення макіяжу приладдя. І правильно та впевнено їм користуватися.

Й найчастіше запитання про стрілки. Неможливо навчитися малювати досконалі стрілки за три заняття, це займає багато годин практики навіть у візажистів. Але ми обов'язково розповімо всю техніку малювання стрілок (олівцем, підводкою і, навіть, тінню), пояснимо як будувати стрілки, беручи до уваги анатомію, саме на вашому повіку, щоб підкреслити форму очей і зробити їх більш виразними.

Серед іншого, під час курсу Ви:

Все це відкриє Вам чарівний світ створення красивих образів за допомогою звичайної косметики, а в практичній частині під чутливим професійним наглядом буде перетворення знань у навик, швидко і без стандартних помилок. Оскільки щось може бути забуте з плином часу, ми рекомендуємо записати теорію, а також зберегти всі ескізи, що викладач буде робити. Так ви отримаєте шпаргалки, в які зможете подивитися при необхідності.

Курс складається з трьох занять, які відбуваються в затишній студії, розташованій в центрі Запоріжжя. Ми з нетерпінням чекаємо того, щоб бути помічниками у здійсненні вашої мрії. А Ви отримаєте не тільки знання і навички, але і впевненість, що стати професійним візажистом для себе – це реальність. 

 Чекаємо вас, чарівні і красиві дівчата! Ми створимо магію і красу разом!

Задати запитання

Введіть своє ім’я, електронну адресу, ваше запитання та натисніть Відправити

Ми в Instagram