Консилер. Чарівний засіб, коли треба тут і зараз

Нічні посиденьки, чи то затягнений дівич-вечір або здача річного звіту, забруднене повітря й багато іншого завжди залишають відбиток на нашій шкірі у вигляді подразнень, темних кіл або прищиків. А якщо додасть до цього ще й фізіологічні особливості – тонку шкіру, вінки, що просвітлюються, або ПМС, яке буває щедро на «сюрпризи» на шкірі. То здасться, що ідеально виглядати Вашій шкірі практично неможливо. Але… Не поспішайте засмучуватись, адже є чарівна паличка, яка за пару рухів виправити ситуацію. І це консилер.

Що таке консилер?


Свою назву "паличка-виручалочка" - консилер отримав від англійського слова "conceal", що означає ховати; маскувати; приховувати та повністю розкриває суть продукту.

Впевнені, що ще в найдавніші часи люди вміли приховувати якісь візуальні прояви на обличчі. Наприклад, родимі плями, через які легко можна було опинитися на багатті за часів Інквізиції або родимки, які «пророкували» нещасливу долю.

Однак перші згадки про консилера з'явилися тільки в 1928 році, коли американка Лідія О'Лірі використовувала спеціальний засіб, що допоміг приховати родиму пляму на обличчі. Потім вже Хелена Рубінштейн запропонувала крем, який чудово маскував негарні рубці від опіків.

А ось у сучасному вигляді консилер був представлений лише 1954 року. І зусиллями Макса Фактора був запущений у серійне виробництво та масовий продаж, дуже швидко став незамінним косметичним продуктом для любительок бездоганного макіяжу.

Для чого потрібний консилер


Як ми вже розібралися основне завдання консилера – це швидко та легко приховати недоліки шкіри, не порушуючи природності та гармонійності макіяжу.

При цьому консилер не тільки вміло прибере темні кола під очима, а ще:

Як наносити консилер


Але щоб відбулося чаклунство, й ми наблизилися до досконалості, необхідно правильно нанести засіб.

Важливо консилер наноситься після тонального крему.

Для «маскування» прищічків, почервоніння, судинних зірочок – наносимо на зазначену ділянку тонким шаром і акуратно та ретельно розтушовуємо.

«Стирання» темних кіл під очима починаємо зі зволоження ніжної шкіри. Даємо зволожуючому, поживному засобу повністю вбратися, а потім вже наносимо консилер на зону під нижніми віями й розтушовуємо до зникнення видимого переходу. Якщо кола дуже темні, консилер бажано вибрати на тон світліше за шкіру.

А от якщо є припухлість під очима, використовуємо консилер у двох відтінках. Світліший накладаємо під «мішок», а темніше або напівпрозорий безпосередньо на саму припухлість. Такий прийом допоможе візуально згладити припухлість.

На рухому повіку консилер не наноситься.

Ще консилером можна робити делікатний контуринг. В цьому випадку наносимо його на виступаючі точки вилиць, на спинку носа та на центральні частини чола й підборіддя - через висвітлення цих зон обличчя виглядатиме підтягнутіше та скульптурніше. Для цього варіанта підходять тільки консилери, дії яких ґрунтується на світловідбиваючому ефекті.

А також іноді консилери замінюють праймери для губ, щоб помада лягала ідеально і виглядала виразніше.

Ідеальне рішення. Як вибрати консилер


При виборі консилера є два основні чинники – форма випуску (текстура) та колір.

Найуніверсальнішим і, мабуть, найбільш використовуваним – це кремовий консилер. Ніжна текстура добре наноситься як пензлем або спонжем, так і пальчиком. Якісний продукт не «попливе», не буде стягуватиме або сушитиме дерму, а також легко розподілиться по потрібних ділянках. «Дружить» з усіма типами шкіри.

Рідкий консилер теж досить зручний при користуванні, проте може закапризувати в парі з жирною шкірою. Косметичні бренди найчастіше саме у рідкі засоби додають поживні речовини, які забезпечують ще й догляд за шкірою.

Є консилери також у вигляді олівця чи стику. У них щільніша текстура, яка чудово замаскує пігментні цятки або прищики, проте вона ж може підкреслити мімічні зморшки та сприяти розтягуванню ніжної шкіри під очима.

А ще є сухі консилери, які мають текстуру пудри та підходять для жирної шкіри.

Зазвичай консилер підбирається тон у тон зі шкірою. Важливе правило - це завжди треба робити при природному освітленні, що допоможе не промахнутися й підібрати відтінок, що ідеально підходить Вашій шкірі. Виняток - дуже виражені кола під очима, тоді варто вибрати консилер на світліший тон.

Окрім звичних рожевих та персикових відтінків, косметична індустрія сьогодні пропонує й зелені, й жовті, й… І у кожного своє призначення.

Зелений консилер чудово справляється з прищиками та почервоніннями.

Фіолетовий - чудово скоригує жовтуватий тон шкіри або її тьмяність.

Жовтий замаскує синці та вени, а білий висвітлить потемніння.

Помаранчевий консилер буде паличкою-виручалочкою для смаглявих дівчат, а рожевий – для світлошкірих.

Враховуючи свій тип і відтінок шкіри, а також визначивши головне завдання, яке він повинен вирішити, Ви легко оберіть консилер - свого ідеального помічника.

Консилер чи коректор. А чи є різниця?


У класичному варіанті коректор повинен мати більш щільну текстуру, щоб повноцінно приховувати яскраво виражені недоліки за рахунок створення колірного шару. Проте, інноваційні розробки дозволили створювати легкі текстури, які мають у своїх формулах світловідбивні частинки та можуть візуально нівелювати «похибки» шкіри без щільного шару.

Тому на сьогоднішній день розмежування між коректором та консилером є досить умовним. І приклад цьому консилер/коректор навколо очей Becca Under Eye Brightening Corrector американського бренду Smashbox.

Його кремово-шовковиста текстура створює невагоме покриття, яке без зусиль «стирає» темні кола під очима та сліди втоми, а також наповнює ніжну дерму здоровим сяйвом. Додатковий дбайливий догляд забезпечує вітамін Е, що дарує необхідне зволоження та захист від шкідливих зовнішніх факторів.

Консилер/коректор Becca Smashbox пропонує два універсальні відтінки.

Тон Fair/Light чудово підійде дівчатам зі світлою шкірою. Відмінна особливість цього консилера в тому, що він підлаштовується під Ваш тип шкіри та не створить вибілюючого ефекту.

Колір Medium створений для дівчат із середнім тоном шкіри й також підійде засмаглим світлошкірим. Світловідбивні частинки найніжнішого абрикосового відтінку чудово маскують темні кола під очима та дрібні зморшки. При цьому засіб підлаштовується під тон і тип шкіри й не створює ні візуального, ні тактильного ефекту маски.

Консілери Becca Smashbox з легкістю посідають почесне місце не тільки в дівочих косметичках, а й на столиках професійних візажистів.

 


Бажаємо, щоб Ваш шлях до досконалості був легким та приємним!


Задати запитання

Введіть своє ім’я, електронну адресу, ваше запитання та натисніть Відправити