9 кроків до досконалості. Як правильно наносити макіяж

Кожна жінка прекрасна, проте ми завжди прагнемо покращити те, що даровано нам природою. І макіяж – це найкрасивіший і найпростіший інструмент досягти досконалості. А для того, щоб цей інструмент спрацював повною мірою й візаж завжди виходив ідеальним, досить дотримуватися невеликої пам'ятки, як покроково створювати бездоганність.

Крок 1 – робимо основу


Як у образотворчому мистецтві, для створення шедевра необхідне правильно підготовлене полотно… Так і в макіяжі, правильно обрана основа (праймер) допоможе перетворити нанесення наступних косметичних продуктів на справжнє задоволення, а також забезпечить бажану стійкість макіяжу.

Основа під макіяж робить шкіру гладкішою, вирівнює її колір і не дає косметиці, яка на неї лягає «плисти». Професійні праймери також на цьому етапі допомагають нівелювати невеликі «неприємності» на обличчі, а також забезпечують догляд за дермою.

Бази під макіяж Smashbox – професійні помічники в особистій косметичці

Американський бренд пропонує дійсно унікальні праймери, які ідеальні і як основа, і як самостійні засоби, якщо не хочеться робити make up, але вирівняти тон шкіри, згладити дрібні огріхи не завадить.

Наприклад, Photo Finish Minimize Pores Primer чудово приховає розширені пори, при цьому не забивши їх і не створивши ефекту маски, а Photo Finish Control Mattifying Primer подарує розкішну матовість шкіри на цілий день, навіть якщо Ви володарка шкіри, схильної до жирності. А ось Photo Finish Primerizer+ та Photo Finish Revitalize 8-in-1 Primer Essence чудово попрацюють як поживні засоби – чудово зволожать, підвищать тонус дерми та посприяють процесу регенерації. Є й універсальна база під макіяж – Photo Finish Foundation Primer.

База під макіяж наноситься на абсолютно чисту шкіру, яка вже привіталася з «умивалкою» та тоніком.

Крок 2 – наносимо тон


Навіть здорова та доглянута шкіра вкрай рідко має рівномірний відтінок, тому, щоб це не порушило бездоганність візажу, ми й наносимо тональні засоби. Правильно підібраний тон надасть Вашій шкірі красивого однорідного відтінку.

Важливо, щоб тон мав невагому текстуру, яка не відчуватиметься на обличчі та гармонійно зливатиметься зі шкірою на переходах.

При покупці «спираємося» на свій кольоротип, теплий або холодний, і наносимо пробники не на руку, а на нижню частину щелепи.

Засіб наносимо не лише на видимі ділянки обличчя, а й не ігноруємо лінію щелепи та шию.

Крок 3 - «стираємо» недоліки


Коли темні кола під очима, видимі судини, прищічок, що не вчасно вискочив, або пігментні цятки не вдається приховати праймером або тоном, в хід вступають безпрограшні «чарівні» засоби – коректори та консилери. Коректори мають більш щільну текстуру, а консилери легші, але мають меншу покривну здатність.

А є продукти, які поєднують невагомість консилерів і відмінну здатність до «маскування» коректорів за рахунок того, що приховування прикрих «недоліків» відбувається не із-за створення колірного шару, а через наявність у формулі цих засобів світловідбивних частинок. Наприклад, коректор/консилер під очі Becca Under Eye Brightening Corrector, який, лягаючи повітряною вуаллю, надійно приховає від сторонніх очей усі «секретики».

При виборі коректора орієнтуємося на свій тип шкіри, щоб не погіршити ситуацію для швидкоплинного ефекту.

Крок 4 – пудра для фіксації


На серединці шляху до досконалого макіяжу пудра відіграє роль фіксатора вже нанесених засобів і для «згладжування» всіх явно не видимих переходів.

Ідеальним вибором буде пудра або прозора, або в тон або зовсім трохи темніше шкіри, на натуральній основі. Підбирати її слід, наносячи пробники на шию чи нижню лінію щелепи.

Якщо для скульптурування обличчя або макіяжу очей будуть використовуватися продукти кремової текстури, то потрібно припудритися після їх нанесення.

Крок 5 – скульптурування


На цьому етапі можна спробувати себе в ролі пластичного хірурга, який має замість скальпеля пензель. І за допомогою всього двох продуктів, бронзера/скульптора та хайлайтера, скоригувати овал обличчя, підправити носик, підкреслити вилиці, тобто зробити своє личко ідеальним.

Бронзер/скульптор наноситься на ті ділянки, які потрібно зменшити, затемнити, звузити – на вилиці, верхню частину чола, крила носа та по лінії нижньої щелепи.

А нанесений хайлайтер, навпаки, додає об'єм, збільшує та наноситься на вилицю кістку, спинку носа, на ямку над підборіддям, у внутрішній куточок очей і під брову, а також на середину чола.

Так, міксуючи світло та тінь, ми підкреслюємо всі наші «плюси» й «перекроюємо» те, що нам не до смаку.

Прекрасним варіантом для моделювання обличчя стануть палетки, в яких підібрано обидва продукти. Наприклад, STEP-BY-STEP CONTOUR KIT від Smashbox.

Занадто багато хайлатера зроблять Вашу шкіру «пластиковою», а при нанесенні бронзера або скульптора краще користуватися правилом трійки, серединка якої буде на найвищій точці вилиці.

Крок 6 – робимо рум'янець


З рум'янами дівочі обличчя виглядають свіжіше і ніжніше. Важливо при їх виборі віддавати перевагу відтінкам, близьким до природних, а також не перестаратися з інтенсивністю нанесення.

Наносяться рум'яна на верхню область вилиці - від яблучка щоки до скроні - і акуратно розтушовуються.

Відмінне рішення запропонував бренд Natasha Denona, поєднавши в палетках MY MINI DREAM GLOW BLUSH і MY DREAM CHEEK TRIO рум'яна й хайлайтер, які пропонують відтінки, що ідеально поєднуються.

Головне при використанні рум'ян – поміркованість та природність.

Крок 7 – ідеальні брови


Без красивих доглянутих бровок ідеальності в макіяжі точно не досягти. Тому, якщо брови густі й неслухняні, приборкуємо їх гелем. А якщо Вам не вистачає пухнастості або є якісь пробіли в волосках, тоді відразу використовуємо маркер для брів, яким легко «додати» волоски, що відсутні, а потім вже укладаємо гелем.

Чудовий варіант – це маркери та гелі для брів з лінійки Bushy Brow бренду Lime Crime. У ній легко підібрати відтінок, близький до Вашого рідного, а також можна не переживати за прекрасний вигляд своїх брів протягом усього дня.

При макіяжі брів краще орієнтуватися не на модні тенденції, а дотримуватись природності, щоб не порушити гармонію Вашої індивідуальності.

Крок 8 – макіяж очей


Необмежений простір для натхнення, нескінченність відтінків та варіантів – це про макіяж очей.

Вибір як пензлів для нанесення, так і самих палеток величезний. Ідеальні тіні мають легку текстуру, яка не обсипається та не розмазується, рівномірно лягає та чудово розтушовується. Пензлі ж вибираються за Вашими уподобаннями. Однак слід пам'ятати, що натуральні ворсинки дуже добре набирають пігмент, а для кремових текстур краще використовувати пензлі з синтетичним ворсом.

Якщо Ви любителька «макіяжу без макіяжу», стануть у нагоді палетки з підбором нюдових відтінків, такі як неперевершена I Need A Nude palette або розкішна Glam palette Natasha Denona. А для smokey eyes можна використовувати або моно палетку Blackest Black того ж бренду, або Xenon Natasha Denona, або Venus Immortalis від Lime Crime.

При створенні ж яскравих образів допоможуть Greatest Hits Bangers Palette Lime Crime, Lila Palette Natasha Denona, Circo Loco та Triochrome, YUCCA Natasha Denona та … ще безліч варіантів.

Класичний варіант нанесення – від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, від світлих відтінків до темних.

Крок 9 – підкреслюємо губи


Безперечно, жіночі губки завжди привабливі для сильної половини людства й, напевно, тому косметична індустрія пропонує просто незліченні варіанти помад, блисків і олівців.

Вибір відтінку залежить від концепції візажу та кольоротипу. Важливо, щоб помада не сушила ніжну шкіру губ, не створювала тактильного дискомфорту та, звичайно, була стійкою, щоб не відволікатися на «підправити» після чашки ароматної кави або поцілунку.

Для розкішного матового фінішу порекомендуємо рідкі помади Lime Crime з лінійки Velvetines, а для отримання неймовірного природного сяйва – помади My Dream Lipstick або I NEED A NUDE Amorosa від Natasha Denona.

Акцент у макіяжі краще робити або на очі, або на губи.

 

Після завершення творчого процесу отриманий чудовий результат можна закріпити фіксатором. Наприклад, спреєм PHOTO FINISH ENDURANCE BREATHABLE SETTING SPRAY від Smashbox, який абсолютно невагомою невидимою вуаллю захистить нанесену косметику. Це необов'язковий крок, однак якщо Вас чекає тривалий захід або фотосесія, що передбачають активний рух, природні непередбачуваності та можливі форс-мажори, закріплення макіяжу стане додатковою гарантією збереження його бездоганності на стільки, наскільки це необхідно Вам і дозволить насолоджуватися моментами, а не постійно поглядати в дзеркальце.

 


Пам'ятайте, що Ви чарівні!

А правильно зроблений візаж підкреслює Вашу унікальність та красу!

Задати запитання

Введіть своє ім’я, електронну адресу, ваше запитання та натисніть Відправити